Kdo jsme

Jsme trenérky, které zasvětily život hledání harmonického vztahu mezi páníčkem a jeho psem. Toho se snažíme docílit především socializací a výchovou v běžném životě. Řešíme všechna chování psích parťáků, každého psa vnímáme jako “celebritu”, a dopřáváme jim individuální a citlivý přístup. Snažíme se týmu najít společnou řeč tak, aby si dokázali užívat společnou cestu životem. Vše probíhá v příjemném přátelském kolektivu a i práce s našimi pejsky je vedena výhradně pozitivními metodami.

Lenka Kubešová

Trenér

Je při práci se psy, kterou si vždy přála dělat, skvělým a empatickým průvodcem. Do své práce vkládá dlouholeté zkušenosti. Snaží se nejen odhalit potřeby týmu pes-člověk, ale najít i nejlepší cestu k jejich společné komunikaci a porozumění. Je to psí trenérka s velkým “T”, která svou práci dělá srdcem a s citem. Nenajde se nic, co by pro ni bylo problémem, ba naopak, stává se to pro ni velkou výzvou, kterou je potřeba pokořit s grácií a ke spokojenosti všech. 
 

Kateřina Foltýnová

Trenér

Je při práci se psy, které se věnuje již od devíti let, vnímavá a má ráda výzvy. Má schopnost si udržet nadhled a s lehkostí přistupuje k řešení situací vzniklých mezi psy a páníčky. Již od dětství má dar vnímat řeč psů, kterou ostatní nevidí. Její přirozený šestý smysl ji konstruktivně pomáhá při hledání správných postupů. Díky překážkám v životě, které dokázala zvládnout, má cit při jednání s páníčky a dokáže jim předat klid a pohodu. Její kreativita nezná hranic.

Ivana Amoussa

Psí psychoterapeut - veterinární lékař

Ve chvíli, kdy jí do života vstoupila její psí průvodkyně Sheila, která ji byla a je trpělivou učitelkou, se začala věnovat problémovému chování psů a stala se profesionálkou v oboru. Má skvělou schopnost komunikovat s páníčky. Trpělivě a citlivě hledá příčiny a následná řešení problémů, které trápí psy, ale i jejich majitele. Při své práci s klienty a jejich psy je klidná, empatická a chápající, s profesionálním přístupem a nadhledem.

4 DŮVODY PROČ K NÁM

1. Zázemí

Psí problematice se věnujeme již více než 20 let. Vždy nám záleželo na tom, jak se u nás cítí nejen psi, ale i páníčci. Máme rádi, když se s vámi můžeme potkat osobně za každého počasí, a proto jsme pro Vás vybudovali jak venkovní, tak i vnitřní prostory.

2. Profesionalita

Jsme srdcaři a záleží nám na tom, aby se lidé i psi při tréninku cítili v psychické pohodě, bezpečí a navzájem si rozuměli. Záleží nám na individuálním přístupu i při práci ve skupině. U nás nenajdete práci drilem a nátlakem.

3. Moderní trénink

Nerozlišujeme dobré a špatné chování. Psi se vždy chovají tak, jak umí nebo se cítí. Cílem je navést Vás na tu správnou cestu, neboť u nás je cesta cíl. Budeme vašimi průvodci a najdeme tu nejlepší a nejbezpečnější.

4. Porozumění

Nejdůležitější je položit pevné základy, na kterých se dá stavět, a to porozumění, důvěra a vzájemný vztah v lidsko-psích týmech bezesporu jsou. Propojujeme lidi se psy pomocí času, komunikace a vztahu. Díky tomu se cítí oni i psi bezpečně.

Nejlépe nás popisují naši klienti.

Reference

Me vyhovuji pozitivni metody vycviku, libi se mi pratelska atmosfera a pestrost ve vyberu vycvikovych hodin. Je to misto kam se ja i pes tesime. Naucila jsem se hodne noveho,ale nejvic nadsena jsem z chuze na voditku, ktera byla pro me s 45 kilovym psem utrpeni. A najednou to jde i bez stahovaku a skubani. Lence dekuji za jeji trpelivost,protoze muj pes to vzdycky pochopi driv nez ja Velkou vyhodou je moznost vyuziti smyslove zahrady,ktera je uzasna a s laskou vytvorena.
HankaKříženec LEON
K Lence jsme přišli v docela nešťastném rozpoložení - já nezkušený pejskař začátečník a můj rozevlátý pes v pubertálním období. Začli jsme intenzivně navštěvovat individuální konzultace, socializační lekce i procházky, komunikační hodiny, různé semináře, výcvikové tábory a v běžném životě pak trénovali podle moudrých rad a zkušeností, které nám Lenka předala. Dnes, po 1,5 roce od první návštěvy, jsme já i Lary někdo úplně jiný. Já se zklidnila, naučila se psovštinu a číst mezi řádky, vnímat svého psa a rozumět tomu, co mi říká a co vysílá směrem k ostatním psům. Můj pes dospěl v pohodového, citlivého, komunikativního a veselého parťáka, pro kterého a se kterým je radost žít. Děkujeme Lence a celému týmu U Megi
VeronikaČeský strakatý pes LARY
Se svými třemi psy aktuálně necvičíme, jen si užíváme společné chvíle. Protože Lenku znám už dlouho a několik let jsme spolu cvičily, zajeli jsme si s pejsky do smyslové zahrady, která je balzám pro psí duši. Všichni tři byli nadšení a já taky, protože jsem si opět potvrdila, že Katka i Lenka milují svoji práci, umí velmi citlivě vnímat naladění a chování psů, dokáží skvěle číst ve vztahu člověka a psa. V tu pravou chvíli umí podpořit, uklidnit nebo naopak povzbudit a je radost s nimi ve smyslové zahradě být. Nejen pro psy, ale i pro jejich lidi. Poslušnost vás naučí kde kdo, ale holky vám pomůžou budovat vztah a porozumění se svým psem tak, abyste společně dosáhli všeho, co si přejete. S Kájou, Griffem a Apinkou děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
ZuzkaKÁJA, GRIFF, APINKA
Různých tréninků a kurzů se s mým psem v Babicích účastníme od malého štěňátka. Líbí se mi široká nabídka, kde si vybere každý, ať už má psa s problémem nebo pohodáře. Trenérky mají spoustu zkušeností a krásně polopaticky dokáží vysvětlit co, jak a proč. Pokud se rozhodnete pro cvičení pozitivním posilováním, tak tu jste rozhodně na správném místě.
ZuzanaBorder kolie ART
Jestli hledáte místo, kde se výcvik psa odehrává formou hry, kde se naučíte se svým psem komunikovat a rozumět jeho projevům, jestli hledáte individuální přístup bez ohledu na plemeno či věk psa, jestli chcete mít psího parťáka, pro něhož budete středobodem psího Vesmíru, pak jste U Megi na správném místě. Dnes jsem se navíc sama díky Lence přesvědčila, že je možné cvičit naráz 2 fenky, byť je každá jiné rasy a povahy... Lence a všem trenérkám od Megi ze děkuji za to, že pomáhají najít společnou řeč "oběma koncům vodítka " bez křiku, nenásilnou a pro psy a jejich páníky vzájemně přijatelnou přátelskou formou Alča & Iris & Fany
AlenaIRIS, FANY
O doby co mám Hakiho tak cvičím jen v Babicích. Hned od začátku se mi líbil pozitivní přístup Lenky a upřímnost a férové jednání. Říká co špatně dělám a mohu se hned poučit, abych neudělal neco špatně. Už chodím 2 roky a věřím, že nám to s Hakim dalo hodně. Z uštěkaného Choďáka mám velmi dobrého přítele, který nemá stach z jaké koliv výzvy. Děkuji Leni.
MirekHAKI
Lence do Babic jsem poprvé přišla, když bylo mé fence pouhých 10 týdnů. Můžu zodpovědně říci, že nebýt Lenky, tak se s mojí fenou asi v životě nedomluvím. Je totiž, jak já říkám, extrémní extrovert, je horlivá, zbrklá, nikoho a ničeho se nebojí a je nesmírně přátelská, což zní možná vesele, ale dost mi to komplikovalo život. Lenka mi pomohla porozumět jí, naučila mě, jak s ní pracovat, jak zklidnit a zkrotit její emoce a to vše pouze pozitivní motivací, bez jakýchkoli trestů. Máme ještě kus práce před sebou, ale dnes už mám doma super parťačku, se kterou se věnuji sportovnímu výcviku a vidím, že vše, co jsem do ní spolu s Lenkou vložila, mi nyní stonásobně vrací. Za to vše děkuji psí škole U Megi
RadmilaApenzelský salašnický pes SHARA
Nový přispěvatel Že dokážete poradit v situacích, kdy si člověk neví rady. Ovšem to není jen rada, dokážete člověka nasměrovat, otevřít mu oči, že si pak řekne:,, no jo, vzdytje to jasný a tak jednoduchý. Že jsem na to nepřišla sama. " U vás jsem dostala jednoduché rady co dávají logiku. Ne pes to musí dělat, ale jak to mám dělat já, aby to pes udělal a rád .Je to jako práce s dětmi. Jste jako psí a lidští psychologové
EvaKříženec RUBY
Ac je Rita muj treti pes, je to prvni pes, ktery je opravdu vycviceny a zvladnuty (privolani, chuze navolno, behame rekreacne agility...). co me ale trapilo, byl jeji vztah k ostatnim psum. je to totiz bojinek. Vzdy vyvadela, stekala...I kdyz mela kontakt s ostatnimi psy uplne od mala.. Rozhodne jsme zadnou socializaci ani vycvik nepodcenily. Lenku jsme poprve navstivily pred cca 2 lety. Po par minutach bylo jasne, ze Rita neni typ psa, ktery by stal o pritomnost ostatnich psu, ze se mezi nimi neciti komfortne. A ze "socializace za Olmou", kde se vypusti 50+ psu, ROZHODNE NENI TO PRAVE pro nasi fenku. Strasne mi/nam to pomohlo!! Vzdy jsem to chapala tak, ze se fence prece nemusi libit nutne kazdy pes (stejne jako je tomu u lidi, take nam neni sympaticky kazdy), ale jeji az hystericke reakce me dost nicily. Od teto jedne jedine hodiny se vse zmenilo. Proste vim, ze Rita o psy nestoji (s vyjimkou svych kamaradu), cizi poznavat nechce (s vyjimkami), ALE umi s ostatnimi psy koexistovat bez jakehokoli reseni a vylevu.
LenkaKříženec RITA